Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ SMED 15-37
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 37-45

SMED Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 28-29
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 30-21

SMED ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 23-34
Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 81-42

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 24-39

Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ SMED 49-17
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 4 4 - - 8
2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 4 3 1 - 7
3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 4 2 2 - 6
4 SMED 4 1 3 - 5
5 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 4 - 4 - 4  

Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR INTERNUS 29-42
ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 21-24

INTERNUS ΜΕΡΑΣΤΡΙ 67-41
CRETAPHON ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 27-30

INTERNUS CRETAPHON 69-27
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 28-25

CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ 19-49
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR ΜΕΡΑΣΤΡΙ 30-28

ΔΑΣΚΑΛΟΙ INTERNUS 31-58
ΜΕΡΑΣΤΡΙ CRETAPHON 28-35

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 INTERNUS 4 4 - - 8
2 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 4 3 1 - 7
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 4 2 2 - 6
4 CRETAPHON 4 1 3 - 5
5 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 4 - 4 - 4  

Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ

C.G.P Σ.Ε.Α.Π 35-15
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 39-45

Σ.Ε.Α.Π ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 31-35
Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ C.G.P 42-31

Σ.Ε.Α.Π Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 18-38
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ C.G.P 37-35

Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 36-27
C.G.P ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 41-42

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ Σ.Ε.Α.Π 52-39
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 4 4 - - 8
2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 4 3 1 - 7
3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 4 2 2 - 6
4 C.G.P 4 1 3 - 5
5 Σ.Ε.Α.Π 4 - 4 - 4

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ       Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΘΕΣΗ 1-9

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ     Α΄  ΦΑΣΗΣ

Α΄    ΟΜΙΛΟΣ                                Β΄    ΟΜΙΛΟΣ                    Γ΄    ΟΜΙΛΟΣ

1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 1 INTERNUS 1 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ
3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

B΄ ΦΑΣΗ……………………

(σημείωση :                οι ομάδες που έρχονται από τον ίδιο όμιλο της Α φάσης ,

δεν θα αγωνιστούν μεταξύ τους στη Β φάση ,αλλά θα μεταφέρουν στη Β φάση

το αποτέλεσμα του μεταξύ τους αγώνα από την Α φάση)                        

A1 1 .BENIΖΕΛΕΙΟ Β1 4. INTERNOUS   Γ1 7. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
Α2 2 .ΕΠΙΣΚΟΠΗ Β2 5 .ΔΑΣΚΑΛΟΙ Γ2 8. ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α3 3 .ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Β3 6. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Γ3 9. ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ

1ΑΓΩ 2 ΑΓΩ 3 ΑΓΩ 4 ΑΓΩ 5 ΑΓΩ 6 ΑΓΩ   7 ΑΓΩ     8 ΑΓΩ
2X4 3X8 1X6 1X4 5X9 1X9 2X5 2X8
9X6 4X7 8X4 5X3 6X8 6X3 6X7 3X7
7X5 9X2 9X3 6X2 7X1 7X2 4X9 5X1
4X3 5X8

ΟΙ 1-2-3-4          ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ       ΣΤΗΝ   B   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΘΕΣΗ 10-15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ     Α΄  ΦΑΣΗΣ

       Α΄    ΟΜΙΛΟΣ                Β΄    ΟΜΙΛΟΣ                   Γ΄    ΟΜΙΛΟΣ

Α4 1 . SMED Β4 3 . CRETAPHΟN Γ4 5. CGP
Α5 2 . ΚΡΗΤΙΚΗ Β5 4. ΜΕΡΑΣΤΡΙ Γ5 6. Σ.Ε.Α.Π

B΄ ΦΑΣΗ……………………………..

(σημείωση : Όλες οι ομάδες θα αγωνισθούν με όλους)

    ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ

1  ΑΓΩΝ 2  ΑΓΩΝ 3  ΑΓΩΝ 4 ΑΓΩΝ 5 ΑΓΩΝ
5Χ1 1Χ2 2Χ3 1Χ3 1Χ4
2Χ4 3Χ4 4Χ5 2Χ5 3Χ5
3Χ6 5Χ6 1Χ6 4Χ6 2Χ6

                                                                                                                                                         

6ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 2017 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

     
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 56-28
RETRO 23 ΣΚΟΥΡΑΣ 55-36
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ 29-54
ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 24-35
INTERNUS ΔΑΣΚΑΛΟΙ 58-31
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΑΓΝΙ 25-39
ΚΟΥΤΡΗΣ ΙΤΕ 47-44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΜΕ 35-48
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ 42-53
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 66-30
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 50-29
Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 37-36
Π. ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 58-37
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΕΑΠ 52-39
ΜΕΡΑΣΤΡΙ CRETAPHON 28-35
CGP ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 41-42
Π. ΧΑΟΧ Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 27-35
OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 30-35
Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 26-39
ΟΤΕ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 40-43

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ  25/5-3/6

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  25/5 20:00 7Η Β Β MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  25/5 21:30 7Η Β B Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  26/5 20:00 7Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  26/5 21:30 7Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ RETRO 23

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  26/5 20:30 7Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  26/5 22:00 7Η Β Γ ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 10:00 7Η Β Γ ΥΠΑ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 11:30 1Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  27/5 13:00 1Η Γ 1-9 EΠΙΣΚΟΠΗ ΙΝΤΕRNOUS

ΒΑΚ ΣΑ  27/5 10.00 1Η Γ 1-9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΒΑΚ ΣΑ  27/5 11.30 1Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ

                                                                     

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 17.00 7Η Β Α Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π. Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 18.30 8Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 20.00 8Η Α Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  29/5 21.30 8Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 19.00 8Η A Α Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 20.30 8Η A Α COSMOS SPORT ITE
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  29/5 22.00 8Η A A ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  30/5 20:00 1Η Γ 10-15 CGP SMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  30/5 21:30 8Η Α Β Π. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  30/5 20:30 8Η Α Α ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  30/5 22:00 1Η Γ 10-15 CRETAPHON ΣΕΑΠ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  31/5 20:00 Β A ΤΕΕ ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  31/5 21:30 7Η Β A ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ Π. ΧΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  31/5 20:30 7Η B Α ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  31/5 22:00 8Η B B ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 18.00 8Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 19.45 8Η Β Β ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 21.30 7Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 19.30 8Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 21.15 8Η Β Γ RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 18.00 8Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 19.45 9Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 19.30 8Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 21.15 9Η Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ CGP ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
               

                 

                                                                                        ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

                                                                                                        ΔΟΠΑΦΜΑΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ     1-10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 18.00 8Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 19.45 8Η Β Β ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  1/6 21.30 7Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 19.30 8Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  1/6 21.15 8Η Β Γ RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 18.00 8Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 19.45 9Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  2/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 19.30 8Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  2/6 21.15 9Η Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 10.00 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ  CGP ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 11.45 2Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  3/6 13.30 2Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
               

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 18.00 8Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 19.45 8Η Β Α ΧΑΟΧ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  6/6 21.30 9Η Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  6/6 19.30 8Η Β Α OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  6/6 21.15 8Η Β Α Π,Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 18.00 9Η Α Α ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 19.45 9Η Α Α COSMOS SPORT ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 21.30 9Η Α Β ΠΟΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 19.30 9Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 21.15 9Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

                                                     

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 18.00 9Η Β Β ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 19.45 9Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  8/6 21.30 9Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  8/6 19.30 9Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ  8/6 21.15 9Η Β Β HAMED ΟΤΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 18.00 3Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 19.45 3Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  9/6 21.30 8Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  9/6 19.30 9Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  9/6 21.15 9Η Β Γ RETRO 23 ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 10.00 3Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 11.45 9Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  10/6 13.30 9Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 10.00 3Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 11.45 9Η Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ  10/6 13.30 9Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΔΟΠΑΦΜΑΗ 20-21 ΜΑΙΟΥ 2017

ΤΟ  link του ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ FB ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 4ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ ΔΗΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(ΕΛΛΗΝΙΚΑ)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ESS6YSag8MRy_sSHnR4GXZeRG-JK44zKImgVC_2Hd74/edit#gid=1695815373

ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ 26-27-28 ΜΑΙΟΥ 2017 ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/5/2017 ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΑΠΟΝΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmaisports@heraklion.gr

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099