Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

150027042110253 1150027042110253 2

150027042110253 3150027042110253 4

150027042110253

 

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017

Απόλαυσαν γκολ και θέαμα όσοι βρέθηκαν την Πέμπτη  13-7-2017  στο κεντρικό γήπεδο του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ  ΣΤΑΔΙΟΥ   στην τελική φάση του 6ου  Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρου , που διοργάνωσε  ο Δήμος Ηρακλείου και το τμήμα Αθλητισμού του ΔΟΠΑΦΜΑΗ (35Ο  ως Δήμος)

Πρωταθλήτρια ομάδα του Εργασιακού στο ποδόσφαιρο, αναδείχτηκε η ομάδα των Παλαιμάχων ΠΟΑ  , κερδίζοντας   τους   Παλαίμαχους Αγίας  Βαρβάρας   με σκορ  3-2.  

Στον μικρό τελικό μεταξύ των ομάδων  Προπονητών – Διαιτητών νικήτρια ομάδα αναδείχθηκε η ομάδα των Διαιτητών με σκορ   6-3  καταλαμβάνοντας την τρίτη θέση :

        ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ      ΣΚΟΡ

ΙΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 6-0
ΔΙΑΣ ΙΝTERCLINIC 0-3
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 0-3
ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3-0
ΤΣΙΓΩΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 5-2
ΕΛΜΕ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 3-6
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 6-3
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΑ 2-3

            ΤΕΛΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΠΟΑ
2 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
3 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
6 ΕΛΜΕ
7 ΤΣΙΓΩΝΗΣ
8 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
9 ΙΤΕ
10 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
11 ΤΖΙΡΙΤΑΣ
12 ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ
13 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
14 ΔΑΣΚΑΛΟΙ
15 ΙΝTERCLINIC
16 ΔΙΑΣ
17 ΕΚΑΒ
18 ΔΗΜΟΣ
19 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
20 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
21 ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ
22 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Η διάρκεια των αγώνων ήταν  2 μήνες .  ( από 22-5-2017 έως και 13-7-2017)

Έλαβαν μέρος 22 ομάδες .

Διεξήχθησαν  80 αγώνες  .

Συμμετείχαν 440 αθλητές – εργαζόμενοι  .

Σε όλους τους αγώνες  υπήρχε ιατρική κάλυψη  .

Διαιτήτευσαν επίσημοι   διαιτητές

Στις τρείς πρώτες ομάδες απονεμήθηκαν  κύπελλα και μετάλλια .

Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες απονεμήθηκαν αναμνηστικές πλακέτες .

Τις απονομές έκαναν  ο  Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Δήμου Ηρακλείου & Πρόεδρος Επιτροπής Αθλητισμού  του ΔΟΠΑΦΜΑΗ  κ. Βαρδαβάς Κωνσταντίνος , ο πρόεδρος του ΔΟΠΑΦΜΑΗ κ. Βουρεξάκης Γεώργιος ,η Αντιπρόεδρος του ΔΟΠΑΦΜΑΗ κ. Κασωτάκη Μαρία, ο πρόεδρος του συνδέσμου διαιτητών κ. Κουναλάκης Κωνσταντίνος , το μέλος της τεχνικής επιτροπής του Εργασιακού αθλητισμού κ. Μαυραντωνάκης Ιωάννης και τα υπηρεσιακά στελέχη  του ΔΟΠΑΦΜΑΗ κ.κ.  Συνάνης Σωτήρης , Τούλης Νικόλαος , Καβουσανός Γεώργιος και Γαυγιωτάκης Γεώργιος . 

Ο Δήμος Ηρακλείου και το τμήμα αθλητισμού του ΔΟΠΑΦΜΑΗ ευχαριστούν όσους συνέβαλαν στην επιτυχή διεξαγωγή του τουρνουά

Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι σ’ όλους και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για του χρόνου .

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 4ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2017

149881844969786 1149881844969786 3

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 4ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2017

166 ΔΗΛ. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

ΕΓΙΝΑΝ 190 ΠΑΙΧΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

                                                          

        ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΠΛΟ  ΑΝΔΡΩΝ: 18+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ:  ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (64,76(4))

 

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

                                  

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΠΛΟ  ΑΝΔΡΩΝ: 35+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΜΠΟΓΡΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ:  ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  (61,60)

 

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΠΛΟ  ΑΝΔΡΩΝ: 50+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  (61,63)

 

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ: 18+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΜΥΡΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΜΥΡΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  (60,61)

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ: 35+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΠΕΦΑΝΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ:  ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ( 62,62)

 

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ

 

 

 

 ΤΕΛΙΚΟΣ  ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ: 50+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΜΠΡΟΚΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΜΠΡΟΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (62,63)

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΠΕΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

 ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΠΛΟ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+: 

 

1η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΛΥΔΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ:  ΛΥΔΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ (61,60)

 

 

2η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :ΤΣΟΝΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΠΛΟ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ  35+: 

 

1η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :ΜΑΡΚΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ:  ΜΑΡΚΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ (60,60)

 

2η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :ΜΑΡΗ  ΜΑΡΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΔΕΥΤΕΡΗΣ  ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 18+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΧΑΤΖΗΜΗΝΑ  ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ: ΧΑΤΖΗΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ (64,61)

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :ΜΑΝΕΛΑΚΗ  ΡΟΥΛΑ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΔΕΥΤΕΡΗΣ  ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  35+

1η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ  ΜΙΡΚΑ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ: ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΜΙΡΚΑ (61,62)

2η ΘΕΣΗ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΣΙΓΑΝΟΥ  ΕΦΗ

     ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ  13-14/5 , 20-21/5 ,& 26-27-28/5/2017 ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ <,ΗΡΑΚΛΕΙΟ>. Ο.Α.Α                                                        

 

 

 

 

                                     ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΠΛΑΚΕΤΕΣ

 

 

                               ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ Ζ΄ Ε.Φ.Σ.Α.Κ.

ΑΠΟΝΟΜΗ: ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΑΠΟΝΟΜΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

                           

                               ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ  ΣΤΑΥΡΟ  (ΕΠΙΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΓΩΝΩΝ)

         ΑΠΟΝΟΜΗ: ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗ. ΣΥΜΒΟΥΛ.

                              ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ  ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ  ΜΑΝΟΛΗ  (ΤΕΧΝΙΚΟ Δ/ΝΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ)

         ΑΠΟΝΟΜΗ: ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΔΟΠΑΦΜΑΗ

ΑΠΟΝΟΜΕΣ  ΕΚΑΝΑΝ

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

            

 ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

            

 ΔΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.       

        

   ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ζ΄ ΕΦΣΑΚ & ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.

 

 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ -ΜΕΛΟΣ  ΟΡΓΑΝ.

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ & ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ       

      

 

ΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Γ.Γ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.)

 

ΜΠΟΓΡΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ   ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ & ΕΦΟΡΟΣ ΤΜΗΜ.  ΤΕΝΙΣ  ΗΡΑΡΑΚΛΕΙΟ  Ο.Α.Α

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 4ο Τουρνουά Τένις του Δήμου Ηρακλείου-Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η.

149881844969786149881844969786 2

149881844969786 4

                                                  ΔΕΛΤΙΟ  ΤΥΠΟΥ

Ολοκληρώθηκε την Κυριακή  28/05/2017 το  4Ο Τουρνουά Τένις του Δήμου Ηρακλείου-Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η. που συνδιοργάνωσε με την Ζ΄ Ενωση Φιλάθλων Σωματείων  Αντισφαίρισης Κρήτης, και το <<ΗΡΑΚΛΕΙΟ>> Ο.Α.Α. στις 13-14/5, 20-21/5, & 26-27-28/5/2017 .

Οι συμμετοχές στο φετινό   τουρνουά έφθασαν τους 166  αθλητές και αθλήτριες. Πραγματοποιήθηκαν 190 παιχνίδια και στις 5 κατηγορίες με παρουσία ιατρού και εθελοντών Σαμαρειτών σε όλα τα παιχνίδια του τουρνουά. Στους  τελικούς  των Ανδρών 18+  ο Πετράκης Γιάννης  επικράτησε  του Κουφάκη Γιάννη,(64,76(4), Στον τελικό των  Ανδρών 35+  Μπόγρης Κώστας επικράτησε του Φανουράκη Μανόλη (61,60) . Στον τελικό των  Ανδρών 50+  ο Ανυφαντάκης Μιχάλης επικράτησε του Πρινιανάκη  Γιώργου (61,63) ,ενώ στις κατηγορίες απλό Γυναικών 18+  η  Λυδάκη Δήμητρα κατέλαβε την πρώτη θέση νικώντας  την Τσοντάκη Μαρία (661,60), και  απλό Γυναικών 35+ η Μαρκάκη Φραντζέσκα  κατέλαβε την πρώτη θέση νικώντας  την Μαρή Μάρα (60,60).

Στους τελικούς της  2ης ευκαιρίας( CONSOLATION) είχαμε τα αποτελέσματα: Τελικός απλό ανδρών 18+ ο Μυρτάκης Μιχάλης  επικράτησε  του Μπλαβάκη  Μανόλη,(60,61),  απλό Ανδρών 35+  ο Πεφάνης Σταύρος επικράτησε του Καββουσανού Σταύρου ( 62,62), απλό Ανδρών 50+ ο Μπροκάκης Μιχάλης επικράτησε του Περάκη Γιάννη (62,63),  & στους τελικούς των Γυναικών , απλό Γυναικών 18+η Χατζημηνά  Μαρία επικράτησε της Μανελάκη Ρούλας (64,61), και στον τελικό  απλό Γυναικών 35+ η Ραμουτσάκη Μίρκα επικράτησε της Σιγανού Έφης (61,62)      Με την ολοκλήρωση των τελικών πραγματοποιήθηκαν οι απονομές και στις 5 κατηγορίες για τις θέσεις 1η,2η,3η  των κυρίως ταμπλό και για τις θέσεις 1η ,2η στο  CONSOLATION .

Τις απονομές έκαναν, ο Δήμαρχος Ηρακλείου κ. Λαμπρινός Βασίλης , ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Ηρακλείου κ. Βαρδαβάς Κώστας, ο Πρόεδρος του ΔΟΠΑΦΜΑΗ κ. Βουρεξάκης Γιώργος,ο Πρόεδρος της Ζ΄ Ε.Φ.Σ.Α.Κ. κ. Σπυριδάκης Ιωάννης, ο Πρόεδρος του ΄΄ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄΄ Ο.Α.Α κ. Δελάκης Μιχάλης, ο Αντιπρόεδρος του ΄΄ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄΄ Ο.Α.Α. κ. Μπόγρης Στέφανος, ο Γ.Γ. του ΄΄ ΗΡΑΚΛΕΙΟ΄΄ Ο.Α.Α. κ. Περδικογιάννης Στέφανος, το μέλος της Οργανωτικής επιτροπής του τουρνουά κ. Ανδρεαδάκης Νεκτάριος, ο κ. Δολιανίτης Μανόλης τεχνικός δ/ντης του <ΗΡΑΚΛΕΙΟ>.Ο.Α.Α.  και τα μέλη του Δ.Σ του <,ΗΡΑΚΛΕΙΟ>. Ο.Α.Α. κ.κ. Ζερβάκης Νίκος , Μαχλής Αναστάσιος, Μπλαβάκης Δημήτριος.

Ευχαριστούμε τον Ερυθρό Σταυρό και ειδικότερα το σώμα εθελοντών Σαμαρειτών για πολύτιμες υπηρεσίες του καθ΄όλη την διάρκεια του Τουρνουά. Συγχαίρουμε όλους τους συμμετέχοντες και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την επόμενη χρονιά.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017

Αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής και η   βαθμολογία των ομάδων .

 Ακολουθεί η  Β΄ ΦΑΣΗ  με το πρόγραμμα των play off  του Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρου , που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις εγκαταστάσεις του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

                                    ΟΜΑΔΕΣ                              ΑΠΟΤ.

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΤΖΙΡΙΤΑΣ 2-3
ΙΤΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1-1
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0-3
INTERCLINIC ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ 5-2
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΚΑΒ 4-4
ΠΑΛ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠ. 5-4
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 2-0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΑΛΑΙΜ. ΠΟΑ 4-3
ΔΗΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 1-2
ΔΙΑΣ ΕΛΜΕ 1-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 13
2 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 10
3 ΙΤΕ 8
4 ΤΖΙΡΙΤΑΣ 7
5 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 4
6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 0

Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΕΛΜΕ 12
2 ΤΣΙΓΩΝΗΣ 9
3 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6
4 ΔΙΑΣ 3
5 ΔΗΜΟΣ 0

Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 15
2 ΠΑΛ. ΠΟΑ 12
3 INTERCLINIC 9
4 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 4
5 ΕΚΑΒ 2
6 ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ 1

  Δ΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 10
2 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 9
3 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 7
4 ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ 3
5 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ. 0

Β    ΦΑΣΗ –PLAY OFF

ΘΕΣΗ 1-8

        ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Θέση 1-8      (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) 2Β  (ΤΣΙΓΩΝΗΣ) Α ΔΕΥΤ. 26-6-2017 21.00
Θέση 1-8      (ΕΛΜΕ) (ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ) Β ΤΡ.     27-6-2017 21.00
Θέση 1-8     (ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ) 2Δ  (ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ) Γ ΤΡ.     27-6-2017 21.00
Θέση 1-8 1Δ      (ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ) 2Γ  (ΠΟΑ) Δ ΤΡ.     27-6-2017 20.00

ΘΕΣΗ 9-16

        ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Θέση 9-16 3Α   (ΙΤΕ) 4Β  (ΔΙΑΣ) Ι ΔΕΥΤ. 26-6-2017 21.00
Θέση 9-16 3Β   (ΔΑΣΚΑΛΟΙ) 4Α  (ΤΖΙΡΙΤΑΣ) Κ ΔΕΥΤ. 26-6-2017 20.00
Θέση 9-16 3Γ   (INTERCLINIC) (ΠΑΛ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ) Λ ΤΡ.     27-6-2017 20.00
Θέση 9-16 3Δ   (ΗΛΕΚΤΡ/ΓΟΙ) 4Γ  (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ) Μ ΔΕΥΤ. 26-6-2017 22.00

ΘΕΣΗ 17-20

        ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Θέση 17-20 5Α   (ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ) 5Β  (ΔΗΜΟΣ) Ρ ΔΕΥΤ.  26-6-2017 20.00
Θέση 17-20 5Γ   (ΕΚΑΒ) 5Δ  (ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ) Σ ΔΕΥΤ.  26-6-2017 22.00

ΘΕΣΗ 21-22

        ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Θέση 21-22 6Α  (ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ) (ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ) ………………… 0-3 α.α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Β΄  ΦΑΣΗ PLAY OFF

                                    ΟΜΑΔΕΣ                                              ΗΜ/ΝΙΑ                    ΩΡΑ   

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΔΗΜΟΣ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 20.00
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 20.00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΣΙΓΩΝΗΣ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 21.00
ΙΤΕ ΔΙΑΣ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 21.00
ΕΚΑΒ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 22.00
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΥΤ.    26-6-2017 22.00
INTERCLINIC ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΡΙΤΗ    27-6-2017 20.00
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΑ ΤΡΙΤΗ    27-6-2017 20.00
ΕΛΜΕ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ         ΤΡΙΤΗ    27-6-2017 21.00
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ         ΤΡΙΤΗ    27-6-2017 21.00

 

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmaisports@heraklion.gr

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099