Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ SMED 15-37
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 37-45

SMED Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 28-29
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 30-21

SMED ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 23-34
Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 81-42

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 24-39

Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ SMED 49-17
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 4 4 - - 8
2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 4 3 1 - 7
3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 4 2 2 - 6
4 SMED 4 1 3 - 5
5 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 4 - 4 - 4  

Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR INTERNUS 29-42
ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 21-24

INTERNUS ΜΕΡΑΣΤΡΙ 67-41
CRETAPHON ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 27-30

INTERNUS CRETAPHON 69-27
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 28-25

CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ 19-49
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR ΜΕΡΑΣΤΡΙ 30-28

ΔΑΣΚΑΛΟΙ INTERNUS 31-58
ΜΕΡΑΣΤΡΙ CRETAPHON 28-35

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 INTERNUS 4 4 - - 8
2 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 4 3 1 - 7
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 4 2 2 - 6
4 CRETAPHON 4 1 3 - 5
5 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 4 - 4 - 4  

Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ

C.G.P Σ.Ε.Α.Π 35-15
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 39-45

Σ.Ε.Α.Π ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 31-35
Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ C.G.P 42-31

Σ.Ε.Α.Π Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 18-38
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ C.G.P 37-35

Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 36-27
C.G.P ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 41-42

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ Σ.Ε.Α.Π 52-39
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α ΦΑΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 4 4 - - 8
2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 4 3 1 - 7
3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 4 2 2 - 6
4 C.G.P 4 1 3 - 5
5 Σ.Ε.Α.Π 4 - 4 - 4

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ       Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΘΕΣΗ 1-9

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ     Α΄  ΦΑΣΗΣ

Α΄    ΟΜΙΛΟΣ                                Β΄    ΟΜΙΛΟΣ                    Γ΄    ΟΜΙΛΟΣ

1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 1 INTERNUS 1 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ
3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

B΄ ΦΑΣΗ……………………

(σημείωση :                οι ομάδες που έρχονται από τον ίδιο όμιλο της Α φάσης ,

δεν θα αγωνιστούν μεταξύ τους στη Β φάση ,αλλά θα μεταφέρουν στη Β φάση

το αποτέλεσμα του μεταξύ τους αγώνα από την Α φάση)                        

A1 1 .BENIΖΕΛΕΙΟ Β1 4. INTERNOUS   Γ1 7. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
Α2 2 .ΕΠΙΣΚΟΠΗ Β2 5 .ΔΑΣΚΑΛΟΙ Γ2 8. ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α3 3 .ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Β3 6. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Γ3 9. ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ

1ΑΓΩ 2 ΑΓΩ 3 ΑΓΩ 4 ΑΓΩ 5 ΑΓΩ 6 ΑΓΩ   7 ΑΓΩ     8 ΑΓΩ
2X4 3X8 1X6 1X4 5X9 1X9 2X5 2X8
9X6 4X7 8X4 5X3 6X8 6X3 6X7 3X7
7X5 9X2 9X3 6X2 7X1 7X2 4X9 5X1
4X3 5X8

ΟΙ 1-2-3-4          ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ       ΣΤΗΝ   B   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΘΕΣΗ 10-15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ     Α΄  ΦΑΣΗΣ

       Α΄    ΟΜΙΛΟΣ                Β΄    ΟΜΙΛΟΣ                   Γ΄    ΟΜΙΛΟΣ

Α4 1 . SMED Β4 3 . CRETAPHΟN Γ4 5. CGP
Α5 2 . ΚΡΗΤΙΚΗ Β5 4. ΜΕΡΑΣΤΡΙ Γ5 6. Σ.Ε.Α.Π

B΄ ΦΑΣΗ……………………………..

(σημείωση : Όλες οι ομάδες θα αγωνισθούν με όλους)

    ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ

1  ΑΓΩΝ 2  ΑΓΩΝ 3  ΑΓΩΝ 4 ΑΓΩΝ 5 ΑΓΩΝ
5Χ1 1Χ2 2Χ3 1Χ3 1Χ4
2Χ4 3Χ4 4Χ5 2Χ5 3Χ5
3Χ6 5Χ6 1Χ6 4Χ6 2Χ6

                                                                                                                                                         

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099