Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ   ΤΥΠΟΥ

Ολοκληρώνεται το παιδικό  τουρνουά  ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την τελευταία αγωνιστική αυτό το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Ιουνίου .

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής  , η  βαθμολογία της και τα εναπομείναντα παιχνίδια .

Η τελετή λήξης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή  11-6-2017  στο Παγκρήτιο Στάδιο

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03     Α1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ          

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 3-0
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-0
  ΟΦΗ ΠΟΑ 1-0
   
           

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ           

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 2-0
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 1-1
ΠΑΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 4-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03   Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 3-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3 2-3
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 2 ΜΟΙΡΕΣ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                   

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΑΟ 2 3-0
ΑΟΤ ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-3
ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΑ 0-0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                   

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΓΟΡΤΥΣ ΑΜΝΙΣΟΣ – ΡΩΜ 0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΠΟΑ 3 0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 0-1
ΛΙΝΤΟ 1 ΟΦΗ 1 0-2
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1 ΠΟΑ 1 0-2

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β1 ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ               

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2 3-1
ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 0-0
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 2 ΠΟΑ 2 3-2

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΑΕΚΡΗΤΗΣ  1 ΛΙΝΤΟ 3 0-0
ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 10-0
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ 2-4
ΠΟΑ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 0-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΓΟΡΤΥΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 9-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΟΞΑ 1 4-3
ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΑ 0-13
ΟΦΗ-ΔΑΦΝΕΣ ΟΦΗ-ΧΕΡΣΟΝ. 0-16

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Ε1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΠΑΟ 3 8-2
ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ. ΡΟΚΑ 0-3
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Ε2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΜΟΙΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 0-3
GERARDS-PAP. ΑΕΚΡΗΤΗΣ 2 3-8
0 ΔΟΞΑ 2 ΡΕΠΟ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ 6-6

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 0-3
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 2-3
ΑΟΤ ΠΟΑ 1 0-10
ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 2-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΟΦΗ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 2-5
ΚΑΝΤΙΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 6-3
ΜΙΝΩΙΚΗ ΛΙΝΤΟ 2 1-4
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΟΑ 2 1-5

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ         

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 3-1
ΓΟΡΤΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝ. 0-10
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 2 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 4-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΑ 3-2
ΠΑΟ 2 ΛΙΝΤΟ 3 5-1
ΡΕΠΟ ΜΟΙΡΕΣ ΡΕΠΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 5-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΦΗ 3 3-3
ΑΟΚ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 0-3
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΡΕΠΟ
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΠΟΑ 3 5-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ         

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 2-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 10-3
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΛΙΝΤΟ 1 4-8

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ         

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 3-1
ΠΑΟ 2 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝ. 1-6
ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 3-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΟΦΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ  3 1-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΑ 3 GERARDS-PAP 16-0
ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΗ 8-4
ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟ 3 3-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΓΩΝΙΕΣ 2-0
ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ ΑΛΜΥΡΟΣ 12-2
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΕΡΜΗΣ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2      

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 0-12
ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 4-2
ΔΩΡΙΕΑΣ ΛΙΝΤΟ 1 0-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΟ 5-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  B΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ        

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΟΑ 2 1-9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΝΤΙΑ 1-0
ΡΕΠΟ ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΕΚΡΗΤΗΣ 2-8

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  6ΗΣ ΚΑΙ 7ΗΣ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 ΣΑΒ 3-6-2017 10.00
ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΣΑΒ 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΠΑΟ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒ 3-6-2017 11.00
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ ΟΦΑ ΣΑΒ 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΚΡΗΤΗΣ  1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚΡΗΤΗΣ  1 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΟΡΤΥΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΕΙΛΙΝΑ ΣΑΒ. 3-6-2017 9.00
ΔΟΞΑ 1 ΟΦΗ-ΔΑΦΝΕΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΟΦΑ ΟΦΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ ΓΟΡΤΥΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΟΦΗ-ΔΑΦΝΕΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 9.00
ΟΦΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΟΦΑ ΔΟΞΑ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Ε2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
GERARDS-PAPADAKIS ΜΟΙΡΕΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 0 ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΑΕΚΡΗΤΗΣ 2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΔΟΞΑ 2 ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Ε2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
0 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ GERARDS-PAPADAKIS ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΔΟΞΑ 2 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1      ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1 ΠΑΟ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΤ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 9.00
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1      ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΟΦΗ 1 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 9.00
ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2      ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΟΦΗ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒ. 3-6-2017 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2      ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΠΟΑ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ         ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΩΡΙΕΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 13.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ         ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 13.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 2 ΓΟΡΤΥΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2  ΑΝΤΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΛΙΝΤΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2  ΑΝΤΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΟΦΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΜΟΙΡΕΣ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΚ ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΟΦΗ 3 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΔΟΞΑ ΠΟΑ 3 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΑΟΚ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΠΟΑ 3 ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΔΟΞΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND    ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ-ΟΦΗ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
GERARDS-PAPAD ΠΑΟ 3 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΜΝΙΣΟΣ - ΡΩΜ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND    ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΚΟΡΑΚΑΣ-ΟΦΗ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΠΑΟ 3 ΕΡΜΗΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΑΜΝΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 GERARDS-PAPAD ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 9.00
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΑΟΤ ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΑΟΤ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΟΑ 3 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
GERARDS-PAPADAKIS ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΟΦΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΟ 3 ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΠΑΟ 3 GERARDS-PAPADAKIS ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΗ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΓΩΝΙΕΣ ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00
ΕΡΜΗΣ ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΔΟΞΑ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2       ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΔΩΡΙΕΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 13.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2       ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 13.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΠΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3       ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00
ΠΟΑ 2 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ
ΚΑΝΤΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00
ΟΦΗ 2 ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3       ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00
ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00
ΟΦΗ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00

 

ΤΕΛΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ
2 ΠΟΑ
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1
6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
7 ΛΙΝΤΟ 1
8 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΠΟΑ 2 11
2 ΟΦΗ 2 10
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 8
4 ΠΑΟ 1 7
5 ΛΙΝΤΟ 5
6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002 –03   B2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 10
2 ΠΑΝΟΜ ΑΡ 2 10
3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 9
4 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 8
5 ΜΟΙΡΕΣ 4
6 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002 –03   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΑ 11
2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 9
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 8
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 6
5 ΠΑΟ 2 3
6 ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ 3
7 ΑΟΤ 2

 

Υπολείπονται δύο αγωνιστικές 

                                        ΗΛΙΚΙΕΣ  2002 –03   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

6η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ  
 

 

  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 ΣΑΒ 3-6-2017 10.00  
  ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΣΑΒ 3-6-2017 ΡΕΠΟ  
  ΠΑΟ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒ 3-6-2017 11.00  
  ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ ΟΦΑ ΣΑΒ 3-6-2017 12.00  
7η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ  
 
  ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00  
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00  
  ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ  
  ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00  

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11
2 ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜ 10
3 ΠΟΑ 3 7
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 7
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 5
6 ΓΟΡΤΥΣ 1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 13
2 ΠΟΑ 1 13
3 ΛΙΝΤΟ 1 9
4 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 1 6
5 ΠΑΟ 1 3
6 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 11
2 ΠΑΟ 2 10
3 ΟΦΗ 2 8
4 ΛΙΝΤΟ 2 7
5 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 2 4
6 ΠΟΑ 2 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΟΤ 13
2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 8
4 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 1 7
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
6 ΛΙΝΤΟ  3 1
7 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 0

Υπολείπονται δύο αγωνιστικές 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

6η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ  
 

 

  ΑΕΚΡΗΤΗΣ  1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 3-6-2017 10.00  
  ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΣΑΒ. 3-6-2017 ΡΕΠΟ  
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 12.00  
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒ. 3-6-2017 11.00  
7η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ  
 
  ΑΟΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 4-6-2017 12.00  
  ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚΡΗΤΗΣ  1 ΚΥΡ. 4-6-2017 11.00  
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 4-6-2017 ΡΕΠΟ  
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 4-6-2017 10.00  

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11
2 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 3 10
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 9
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 6
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 3
6 ΠΟΑ 3 2

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099