Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

6Ο    ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ   2017

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ    Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 8 7 1 - 15 +12
2 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 8 7 1 - 15 - 4
3 Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 - 8
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 8 4 4 - 12 +3
5 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 8 4 4 - 12 - 3
6 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 8 3 5 - 11  
7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 8 2 6 - 10 +5
8 OFF ROAD CLUB 8 2 6 - 10 - 5
9 ΤΕΕΤΑΚ 8 - 8 - 8

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ     Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 +3
2 ΟΤΕ Α.Ε 8 7 1 - 15 -3
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 8 6 2 - 14
4 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 8 5 3 - 13 +11
5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 8 5 3 - 13 -11
6 HAMED 8 3 4 1 10 +9
7 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑΡΡΗΣ 8 2 6 - 10 - 9
8 Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 1 7 - 9  
9 ΕΛΚΕΘΕ 8 0 8 - 8

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ     Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΚΡΗΤΙΔΑ 8 8 - - 16
2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 8 7 1 - 15  
3 RETRO 23 8 6 2 - 14  
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 8 5 3 - 13  
5 ΠΑΓΝΗ 8 4 4 - 12  
6 ΥΠΑ 8 3 5 - 11  
7 ΕΥΦΑΗ 8 2 6 - 10  
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 8 1 6 1 8 + 8
9 ΣΚΟΥΡΑΣ 8 - 8 - 8        - 8

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ     ΑΓΩΝΩΝ     Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    /Β ΦΑΣΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  14/6 18.00 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ HAMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  14/6 19.45 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  14/6 19.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  14/6 21.15 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 18.00 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 19.45 1Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ ΡΩΜΑΝΟΣ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 21.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΤΕ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 19.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣΙΚ. ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 21.15 1Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕ ΤΑΚ ΕΛΚΕΘΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  21/6 18.00 2Η Β Β-ΦΑΣΗ HAMED ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  21/6 19.45 2Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΓΝΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  21/6 19.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ ΟΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  21/6 21.15 2Η Β Β-ΦΑΣΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2Η Β Β-ΦΑΣΗ ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ RETRO 23

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ ΜΟΥΣΙΚ. ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  28/6 18.00 3Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  28/6 19.45 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  28/6 19.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ OFF ROAD CLUB ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  28/6 21.15 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΥΦΑΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕ/ΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099