Αθλητισμός

Νέα / Ανακοινώσεις

7Ο /  36 Ο   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2018

                                     

                         Α   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /  Γ ΦΑΣΗ /  ΘΕΣΗ  1-4

    

 

ΟΜΑΔΑ

1

COSMOS  SPORT

2

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   ΟΦΗ

3

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ   ΗΡΟΔΟΤΟΥ

4

ΘΗΣΕΑΣ

                                                         ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

 

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟΜ

ΩΡΑ

1X4

COSMOS  SPORT

ΘΗΣΕΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/6

20.15

2X3

Π.ΟΦΗ

Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/6

22.00

ΘΕΣΗ 3-4

 

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟΜ

ΩΡΑ

3X4

   

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ 13/6

20.00

ΤΕΛΙΚΟΣ -   ΘΕΣΗ 1-2

                                                                                                

 

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟΜ

ΩΡΑ

1X2

   

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/6

22.00

      ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΙΑ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ           ΤΜΗΜΑ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

            

ΚΥΠΕΛΛΟ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ   ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ- ΜΠΑΣΚΕΤ   2018

Α       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        8  ΟΜΑΔΕΣ     

Β       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        5  ΟΜΑΔΕΣ

Γ       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        3  ΟΜΑΔΕΣ

                                                                     ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ      18-19/6

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΩΔ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

   

Α

       
   

Θ

       
   

Η

       
   

Β

       
   

Ε

       
   

Ζ

       
   

Δ

       
   

Γ

       

                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                             ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   25/6

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΩΔ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α

Θ

Ι

       

Β

Η

Κ

       

Γ

Ζ

Λ

       

Δ

Ε

Μ

       

                                                                                    ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ    29/6

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΩΔ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

 Ι

Μ

Ν

       

Κ

Λ

Ξ

       

                                                                                             ΤΕΛΙΚΟΣ  4/7

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΩΔ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΟ

ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Ν

Ξ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ  4/7

20.30

 

 ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ          2018                                                    

         

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

       103

         99

         4

       

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

135

130

5

       

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

70

57

13

       

ΚΥΠΕΛΛΟ

15

 

15

       

ΣΥΝΟΛΟ   ΑΓΩΝΩΝ

323               

286

37

-------------------------------------------------------------------------------------
 

ΠΡΟΣ :    ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  59 ΟΜΑΔΕΣ (όπως πίνακα)

                                ΕΚΑΣΚ- ΣΥΔΚΑΚ-ΣΥΚΚΑΚ- ΓΗΠΕΔΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΕΚΑΒ

7ου   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ  ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ  2018

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11 -15 / ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

    ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  11/6

18.30

 

Γ

1-8

ART CARS RENTAL

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  11/6

20.15

 

Α

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

   

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  11/6

22.00

 

Α

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

   

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ  11/6

20.45

 

Γ

1-8

ENVERSE

Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ  11/6

22.30

 

Γ

9-14

OFF ROAD CLUB

ΣΚΟΥΡΑΣ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

 ΤΡ  12/6

19.30

 

Γ

1-8

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

KRETA GAS

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

 ΤΡ  12/6

21.30

 

Γ

1-8

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ  13/6 

20.00

 

Α

3-4

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

   

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ  13/6 

22.00

 

Α

1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

   

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ  15/6

18.30

 

Γ

1-8

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ  15/6

20.15

 

Γ

1-8

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ  15/6

22.00

 

Γ

1-8

ART CARS RENTAL

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ       ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ     18 19 / ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  18/6

18.30

 

ΠΡΟΚ

1-16

α

π

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  18/6

20.15

 

ΠΡΟΚ

1-16

β

ο

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ  18/6

22.30

 

ΠΡΟΚ

1-16

γ

ξ

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ  18/6

18.30

 

Γ

9-14

ΤΕΕ ΤΑΚ

ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ  18/6

20.15

 

ΠΡΟΚ

1-16

δ

ν

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑ

ΔΕ  18/6

22.30

 

Γ

9-14

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ICTS  HELLAS

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ  19/6

 20.00

 

ΠΡΟΚ

1-16

ε

μ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ  19/6

 21.45

 

ΠΡΟΚ

1-16

ζ

λ

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΤΡ  19/6

 20.45

 

ΠΡΟΚ

1-16

η

κ

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΤΡ  19/6

 22.30

 

ΠΡΟΚ

1-16

θ

ι

 

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ       ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ     25 -26/ ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 25/6

 20.00

 

ΠΡΟΗ

1-8

1

5

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 25/6

 21.45

 

ΠΡΟΗ

1-8

2

6

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ 25/6

 20.45

 

ΠΡΟΗ

1-8

3

7

 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ

ΔΕ 25/6

 22.30

 

ΠΡΟΗ

1-8

4

8

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ  26/6

18.30

ΚΑΤ

Γ

9-10

     

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ  26/6

20.15

ΚΑΤ

Γ

11-12

     

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ  26/6

22.30

ΚΑΤ

Γ

13-14

     

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ               29/ ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 29/6

20.00

 

ΗΜΙΤ

1-4

1

3

 

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 29/6

21.45

 

ΗΜΙΤ

1-4

2

4

 

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      4/ ΙΟΥΛΙΟΥ / 2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ   4/7

20.30

 

ΤΕΛΙ

1-2

1

2

 

Στοιχεία Επικοινωνίας - Τμήμα Αθλητισμού

dopafmai logo small

Δημοτικός Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής − Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

map location Διεύθυνση

Νίκου Ξυλούρη και Σόλωνος Γωνία, 71306 Πατέλες Ηράκλειο Κρήτης

mail Email

dopafmai.heraklion@gmail.com

telephone 2 Τηλέφωνο

2810 215080,215082

fax Τηλεμοιoτυπία (Fax)

2810 215090, 215099