Τ Μ Η Μ Α   Α Θ Λ Η Τ Ι Σ Μ Ο Υ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

                                                                                                                                                                                                                                                                                

6ου   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ  ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ  2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

     
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ 32-56
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΤΕ 28-53
ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 61-25
HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 44-43
ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ 45-31
Π.ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 37-46
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ 45-39
ΚΡΗΤΙΔΑ ΥΠΑ 44-27
ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 24-33
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ 50-24
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23 26-28
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-40
Α.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΑΓΝΙ 45-39
ΕΛΜΕ COSMOS  SPORT 43-54
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 47-46
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΟΑ  ΜΕΛΗ 44-31
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΙΤΕ 51-37
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
Π.ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠ. 60-39
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 24-39
ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ   Π. 38-63
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 36-27
CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ 19-49
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 30-28
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΣΣΑΡΑ 35-46
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ 43-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  12/5 20:00 5Η Β Β ΟΤΕ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ  12/5 21:30 5Η Β Β Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  12/5 20:30 5Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  12/5 22:00 5Η Β Γ RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  13/5 10.00 5Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  13/5 11.30 5Η Β Α ΡΩΜΑΝΟΣ Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ  13/5 13.00 5Η Β Α Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΒΑΚ ΣΑ  13/5 10.00 5Η Β Γ ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ
ΒΑΚ ΣΑ  13/5 11.30 5Η Β Γ ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  15/5 17.00 5Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  15/5 18.30 6Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  15/5 20.00 6Η Α Β ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ  15/5 21.30 6Η Α Α COSMOS SPORT ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  15/5 19.00 6Η A Α ΙΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  15/5 20.30 6Η A Α Α.Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΜΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ  15/5 22.00 6Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΛΑΓΝΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  16/5 20:00 6Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ  16/5 21:30 6Η Α Β Π. ΟΦΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  16/5 20:30 6Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ  16/5 22:00 6Η Β Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  17/5 20:00 6Η Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  17/5 21:30 6Η Β Β HAMED ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  17/5 20:30 5Η Γ Α SMED ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ  17/5 22:00 5Η Γ Α Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  18/5 20:00 6Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ  18/5 21:30 6Η Β Γ RETRO 23 ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  19/5 20:30 6Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ  19/5 22:00 6Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ

ΒΑΚ ΣΑ  20/5 10.00 5Η Γ Β INTERNUS ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΒΑΚ ΣΑ  20/5 11.30 5Η Γ Γ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

                                                                                        ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

                                                                                                        ΔΟΠΑΦΜΑΗ